Přečtěte si více
Reklama

Bazény Al-Lexpro jsou známkou kvality. Firma rovněž nabízí i zastřešení bazénů s možností výběru z různých druhů. Můžete si vybrat z několika tvarů a různorodých materiálů přesně dle vašich potřeb.

Bazény, zastřešení bazénů

 

Arform to je značka pro kancelářský nábytek která na našem trhu působí již od roku 1993. Za tu dobu si získala množství spokojených zákazníků a je synonymem když řeknete kancelářský nábytek, kancelářské židle či kompletní vybavení kanceláří.


Kancelářský nábytek

 

Vyrobíme Vám kuchyně na míru. Máte přesnou představu o vzhledu nové kuchyně? Rádi Vám vyhovíme přesně podle Vašich představ. A čas tráveny v kuchyni Vám bude milejší.

 


Kuchyně

V oblasti svatebních služeb působíme již od roku 1994. Z malé půjčovny šatů jsme se stali postupem let vyhledávaným svatebnímsalonem. Během roku navštěvujeme veletrhy a výstavy, abychom pro svézákazníky připravily aktuální kolekce, které jsou neustále doplňovány onové modely dle nejnovějších módních trendů. Svatební šaty z půjčovny Renáta máte záruku, že vždy na sobě budete mít kousek, který odpovídá současné módě.

Svatební šaty ze salonu Renáta

 
Evanie to je symbol pro svatební šaty, francouzského salonu Evanie, který na našem trhu působí již od roku 1991. Za tu dobu si Evanie získala množství spokojených zákazníků a je symbolem, když řeknete svatební šaty, společenské šaty, plesové šaty. 
Kancelářský nábytek

Svatební šaty

Zabezpečení a kamerový systém

AlarmSystém zabezpečení a kamerové systémy patří k velmi spolehlivýmpomocníkům proti vandalizmu, zlodějům atd. Stává se nezbytnou součástí Vašeho domu. Každého odradí pohled na zabezpečený dům. Každý přiodchodu z domu chce, aby jeho dům byl dokonale chráněn, ale nejen přiodchodu. Není nic lepšího než pocit bezpečí. Proto se vyplatíinvestovat do zabezpečení vašeho domu a používat kamerové systémy.

Bezpečnost a zabezpečení

Máte problémy s vandalizmem v okolí vašeho domu? Nebo se necítíte ve vašem domě bezpečně? Tak pro vás je tu bezpečnostní systém, který zaručí bezpečné prostředí vašeho domu.

Mezi základní druh zabezpečení se považuje zabezpečení mechanické. Základem jsou bezpečnostní dveře, které se vyrábějí v bezpečnostních třídách 1-6. Bezpečnostní dveře mají pevnou kovovou konstrukci s ocelovou kostrou a celoplošným krytím. Na rozdíl od klasických dveří, které se zamykají v jednom místě, tak tyto dveře jsou zajištěny až v deseti bodech, tím se také stává zabezpečení stoprocentní. Navíc obsahují speciální vložku proti odvrtání.

Svá okna můžete ochránit pomocí mříží. Mříže by měly být přišroubované zevnitř, jestli to je naopak, mříže se dají z venku odšroubovat a pak jako by tam nebyly. Další nevýhodou je, že mohou sloužit jako žebřík. Abyste si nepřipadali jako ve vězení, tak se mříže vyrábějí v několika stylech a provedení, které vám zpříjemní výhled.

Domácí alarmy patří mezi zabezpečení, které vám zaručí kontrolu nad vašim domem, i když v něm nejste. Alarmy se vyrábějí v drátovém a bezdrátovém provedení. Bezdrátové alarmy jsou v dnešní době mnohem využívanějším pomocníkem. Alarm se skládá z „ústředny“, vyhodnocuje signály z pohybových detektorů, magnetických spínačů a ovládacích zařízení. Tím na základě naprogramování vyhodnotí spuštění signalizace, poplachu, sirény atd. Dále alarm spíná například, je-li přerušení elektrické energie delší jak 30 minut. Informace o vašem zabezpečení máte pomocí mobilního telefonu.

Kamerové systémy se dělí na analogové kamery (miniaturní, deskové, skryté, otočné atd.) a IP kamery, které pracují na digitálním režimu. Analogové kamery se vyznačují nízkou cenou, ale obraz je stále kvalitní. Kamery podle provedení můžete kamkoliv ukrýt, mají i režim pro noční vidění, obsahují funkci manuálně nastavitelného zoomu nebo otočné kamery, které můžete ovládat i na dálku.

Všechny záznamy z kamerového systému se nahrávají na počítač, který má jednoduché ovládání. Můžete se podívat i na záznamy z minulosti, protože počítač si uchovává historii snímků. Výhodou také je, že můžete mít kontrolu o pohybu kolem vašeho domu pomocí internetu například ze zaměstnání. IP kamery přenášejí obraz v digitální formě. Využívá se zde i wi-fi sítě. Tím si můžete kamerové systémy připojit do kterékoliv počítačové sítě. IP kamery mají daleko lepší přenášený obraz jak kamery analogové. Jsou také cenově náročnější. Do jednoho systému se dají kombinovat jak kamery analogové, tak IP kamery.

Jana Tůmová

Autor článku:Jana Tůmová
Mail:clanky@webdomena.cz
WWW:www.clanky.eu
UIN:63-812-345
Tel.:284 812 229
GSM:775 566 383
Profil:zobrazit

Náš tip

Realizace zahrad od firmy Kamelie je zárukou kvalitně provedené zahrady, která pro vás bude oázou klidu. Společnost Kamelie provádí realizace zahrad a návrhy zahrad, které s vámi bude konzultovat tak, aby vše bylo přesně podle vašich představ.

Naši partneři

Firma Elnar Vám vyrábí kuchyně na míru. Nechte si zhotovit počítačový návrh a vyšperkujte nový styl kuchyně podle Vašich představ.

Kuchyně Elnar

Matrace je alfou a omegou vašeho spánku. Pokud se vám spí nepohodlně, nebo máte různé problémy se zády, nejspíše je vyřeší kvalitní matrace.

Matrace

Naše autopůjčovna nabízí velký výběr aut české značky škoda. Zaručujeme kvalitní služby naší firmy, pojištění a velmi dobrý technický stav aut, které nabízíme. Když autopůjčovna, tak jen Mš-Car.

Autopůjčovna Mš-Car

Společnost Oris Plus, působící na českém trhu již od roku 1996, se věnuje zabezpečení pomocí alarmů a problematice kamerové systémy. Poskytuje plnou záruční a pozáruční podporu, ale i další poradenství.

Zabezpečení, kamerové systémy a alarmy

Vestavěné skříně to je kvalita od firmy Kapitán.cz a další služby jako jsou infrasauna, plastová okna a další rozsáhlý sortiment. Vestavěné skříně Kapitán to je značka české kvality 


Vestavěné skříně

Centrální vysavače Husky to je značka, která  je americkým vynálezem starým více než 40 let. Od doby, kdy byly centrální vysavače vynalezeny, pomáhají domácnostem po celém světě. Centrální vysavače Husky jsou jednou z nejstarších a časem prověřených značek v oblasti centrálních vysavačů

Centrální vysavače
Sponzoři

Nevíte, která autopůjčovna je ta nejlepší? Naše články Vám poradí, dovíte se veškeré důležité informace se světa, kde autopůjčovna má hlavní slovo.

Autopůjčovna EU

Spousty článků s radami, čemu se vyhnout při výběru autopůjčovny. Co Vám autopůjčovna může nabídnout, jaké služby, co ohledně pojištění a jak nenaletět špatné autopůjčovně. Předtím, než využijete těchto služeb, informujte se.

Autopůjčovna INFO

Čeká Vás svatba? Určitě už hodně dlouho máte promyšlené, jak by Vaše svatební šaty měly vypadat. Podívejte se na naši sérii článku, kde Vám poradíme, jaké šaty jsou vhodné právě pro Vaši svatbu. Nepůjčujte si svatební šaty, které se k Vám nehodí.

Svatební šaty

Nudí Vás vzhled Vašeho pokoje? Změňte si pokoj do modernějšího vzhledu nebo zanechte Vás dosavadní vzhled a v podobném stylu si objednejte i vestavěné skříně. Nejenže jsou lepší, než běžné skříně, ale ušetří i mnoho místa a jsou vyráběny přesně podle Vašich představ. Přečtěte si naše články, jak to chodí ve světě vestavěné skříně.

Vestavěné skříně COM

Náš obchod nabízí šperky k různým společenským příležitostem. Jestliže potřebujete šperky k večerním akcím, či na běžné nošení na důležité schůzky, vše u nás najdete.

Šperky

Informace, jak probíhá výroba vestavěné skříně, kontakty na jednotlivé firmy a jejich výhody oproti konkurenci. Předtím, než si objednáte vestavěné skříně je důležité znát informace, jak probíhá zakázka a požadavky od firmy, které potřebuje znát, pro zhotovení Vaší skříně.

Vestavěné skříně EU

Potřebujete přestěhovat nábytek a nemáte dostatečně prostorné auto, objednejte si autodopravu a její služby, vše Vám dopraví na stanovené místo. Autodoprava neposkytuje jen stěhovací služby, ale i mnohem více, články Vám popíši služby, které můžete využít a doporučí Vám vhodné firmy.

Autodoprava

Neznáte nejnovější trendy? Nevadí! Informace, které Vám poskytneme z Vás udělají módní ikonu. Vybereme Vám vhodné šperky nebo i svatební šaty. Najdeme Vám vhodné oblečení, které nabízí seconhand. Navštivte naši stránku a už nikdy nebudete OUT.

Vše o módě

Jak se zbavit nejlépe alergie? Co napřed začít u Vás doma? Roztoči jsou veliký problém pro alergiky. Co alergie na šperky? Se vším Vám pomůžou naši odborníci. Přečtěte si jak se vyhnout zdravotním problémům.

Vše o zdraví

Chcete změnit vzhled Vašeho domu? Naše inspirace Vám jistě pomůže s vhodným vzhledem. Nebo změny na zahradě? Všechno, co souvisí s domem najdete v našich článcích.

Vše pro domov

Máte doma obyčejný vysavač? Zapomeňte na něj a pojďte si přečíst články, kde Vám představíme výhody nových vysavačů. Například vysavače na bázi vody a nebo centrální vysavače, které jsou zabudovány do Vašeho domu. Vyměňte staré vysavače.

Centrální vysavače