Přečtěte si více
Reklama

Bazény Al-Lexpro jsou známkou kvality. Firma rovněž nabízí i zastřešení bazénů s možností výběru z různých druhů. Můžete si vybrat z několika tvarů a různorodých materiálů přesně dle vašich potřeb.

Bazény, zastřešení bazénů

 

Arform to je značka pro kancelářský nábytek která na našem trhu působí již od roku 1993. Za tu dobu si získala množství spokojených zákazníků a je synonymem když řeknete kancelářský nábytek, kancelářské židle či kompletní vybavení kanceláří.


Kancelářský nábytek

 

Vyrobíme Vám kuchyně na míru. Máte přesnou představu o vzhledu nové kuchyně? Rádi Vám vyhovíme přesně podle Vašich představ. A čas tráveny v kuchyni Vám bude milejší.

 


Kuchyně

V oblasti svatebních služeb působíme již od roku 1994. Z malé půjčovny šatů jsme se stali postupem let vyhledávaným svatebnímsalonem. Během roku navštěvujeme veletrhy a výstavy, abychom pro svézákazníky připravily aktuální kolekce, které jsou neustále doplňovány onové modely dle nejnovějších módních trendů. Svatební šaty z půjčovny Renáta máte záruku, že vždy na sobě budete mít kousek, který odpovídá současné módě.

Svatební šaty ze salonu Renáta

 
Evanie to je symbol pro svatební šaty, francouzského salonu Evanie, který na našem trhu působí již od roku 1991. Za tu dobu si Evanie získala množství spokojených zákazníků a je symbolem, když řeknete svatební šaty, společenské šaty, plesové šaty. 
Kancelářský nábytek

Svatební šaty

Mobilní trezory nejsou jen výsadou firem

Trezor FesttechJste ze zásady opatrní? Máte v domě či ve firmě bezpečností systémale přesto by jste rádi ještě více zvýšili bezpečnost svých osobníchvěcí? Míváte u sebe často vyšší hotovost a děsí vás představa, že byjste o ni mohli přijít? Přicházíte do styku s důležitými dokumenty nebozodpovídáte za dokumenty cizí? Jednou z možností jak zvýšit bezpečnosta minimalizovat možnost ztráty či zcizení jsou bezesporu trezory.

Bezpečnost a zabezpečení

Trezory jsou mimo základního bezpečnostního vybavení objektu další pojistkou, díky které můžete mít zase o něco klidnější spánek. Trezory jsou v dnešní době velmi rozšířené a je možno je vidět v mnoha firmách i institucích.

Vlastnit trezory ovšem není pouze výsadou podnikatelů a firem ale v čím dál větší míře se dostává i do domácností jako osobní trezory. Pokud jste se rozhodli pro trezory jako doplněk Vaší bezpečnosti a bezpečnosti Vašich osobních věcí či cenností, jistě se zamýšlíte nad tím, kde takové trezory koupit a jak by měl vlastně vypadat, popřípadě jaké parametry by měl splňovat aby jste si mohli být jisti, že jsou vaše věci opravdu v bezpečí.

Pokud již trezory vlastníte, není třeba jej měnit jako takový ale je vhodné opatřit jej novým číselným zámkem za účelem zvýšení jeho bezpečnosti. Společnost FestTech,s.r.o. je dodavatelem klíčových zámků, klíčových kombinačních zámků a elektronických číselných kombinačních zámků od renomovaných výrobců trezorových zámků jakými jsou především Insys a Kaba.

Pojďme se podívat například na základní elektronický zámek Combistar pro 7250 od firmy Insys. Jedná se o zámek s manuálním ovládáním závory, respektive s ručním otáčením číselníku. Funkce tohoto číselného zámku pro trezory je plně dostačující k zabezpečení trezoru ve Vaší kanceláři či ve Vašem domě. Mezi funkce tohoto zámku patří zadání až devíti uživatelů, časové programy, protokol událostí. Tyto funkce jsou standardní pro většinu zámků pro trezory v tomto segmentu. Tento zámek pro trezory je samozřejmě certifikován.

Pro klienty kteří poptávají již celkové řešení, tedy trezory zámkem již opatřený, připravila společnost FestTech, s. r. o. ucelenou nabídku mobilních trezorů, které jsou vhodné jak pro podniky tak domácnosti a vyhovují nejrůznějším účelům použití. Každý z níže uvedeného typu trezorů vyniká špičkovou kvalitou, bezpečností a dokonalým zpracováním.

  • pancéřové trezory - peněžní
  • protipožární trezory vhodné především pro úschovu dokumentů
  • protipožární pro datové nosiče
  • archivační a kancelářské trezory
  • vhozové
  • trezory zabudovatelné do zdí
  • zbraňové trezory
  • hotelové trezory


Všechny tyto trezory jsou certifikovány  a splňují ty nejnáročnější podmínky kladené na bezpečnost. Je pouze na Vás jaké trezory a k jakému účelu zvolíte. Společnost FestTech, s. r. o. Vám na základě Vašich požadavků vhodné trezory doporučí, či pomůže s jeho výběrem v rámci uceleného poradenství. Záruční i pozáruční servis je u společnosti FestTech, s. r. o. taktéž samozřejmostí.

Jana Tůmová

Autor článku:Jana Tůmová
Mail:clanky@webdomena.cz
WWW:www.clanky.eu
UIN:63-812-345
Tel.:284 812 229
GSM:775 566 383
Profil:zobrazit

Náš tip

Realizace zahrad od firmy Kamelie je zárukou kvalitně provedené zahrady, která pro vás bude oázou klidu. Společnost Kamelie provádí realizace zahrad a návrhy zahrad, které s vámi bude konzultovat tak, aby vše bylo přesně podle vašich představ.

Naši partneři

Firma Elnar Vám vyrábí kuchyně na míru. Nechte si zhotovit počítačový návrh a vyšperkujte nový styl kuchyně podle Vašich představ.

Kuchyně Elnar

Matrace je alfou a omegou vašeho spánku. Pokud se vám spí nepohodlně, nebo máte různé problémy se zády, nejspíše je vyřeší kvalitní matrace.

Matrace

Naše autopůjčovna nabízí velký výběr aut české značky škoda. Zaručujeme kvalitní služby naší firmy, pojištění a velmi dobrý technický stav aut, které nabízíme. Když autopůjčovna, tak jen Mš-Car.

Autopůjčovna Mš-Car

Společnost Oris Plus, působící na českém trhu již od roku 1996, se věnuje zabezpečení pomocí alarmů a problematice kamerové systémy. Poskytuje plnou záruční a pozáruční podporu, ale i další poradenství.

Zabezpečení, kamerové systémy a alarmy

Vestavěné skříně to je kvalita od firmy Kapitán.cz a další služby jako jsou infrasauna, plastová okna a další rozsáhlý sortiment. Vestavěné skříně Kapitán to je značka české kvality 


Vestavěné skříně

Centrální vysavače Husky to je značka, která  je americkým vynálezem starým více než 40 let. Od doby, kdy byly centrální vysavače vynalezeny, pomáhají domácnostem po celém světě. Centrální vysavače Husky jsou jednou z nejstarších a časem prověřených značek v oblasti centrálních vysavačů

Centrální vysavače
Sponzoři

Nevíte, která autopůjčovna je ta nejlepší? Naše články Vám poradí, dovíte se veškeré důležité informace se světa, kde autopůjčovna má hlavní slovo.

Autopůjčovna EU

Spousty článků s radami, čemu se vyhnout při výběru autopůjčovny. Co Vám autopůjčovna může nabídnout, jaké služby, co ohledně pojištění a jak nenaletět špatné autopůjčovně. Předtím, než využijete těchto služeb, informujte se.

Autopůjčovna INFO

Čeká Vás svatba? Určitě už hodně dlouho máte promyšlené, jak by Vaše svatební šaty měly vypadat. Podívejte se na naši sérii článku, kde Vám poradíme, jaké šaty jsou vhodné právě pro Vaši svatbu. Nepůjčujte si svatební šaty, které se k Vám nehodí.

Svatební šaty

Nudí Vás vzhled Vašeho pokoje? Změňte si pokoj do modernějšího vzhledu nebo zanechte Vás dosavadní vzhled a v podobném stylu si objednejte i vestavěné skříně. Nejenže jsou lepší, než běžné skříně, ale ušetří i mnoho místa a jsou vyráběny přesně podle Vašich představ. Přečtěte si naše články, jak to chodí ve světě vestavěné skříně.

Vestavěné skříně COM

Náš obchod nabízí šperky k různým společenským příležitostem. Jestliže potřebujete šperky k večerním akcím, či na běžné nošení na důležité schůzky, vše u nás najdete.

Šperky

Informace, jak probíhá výroba vestavěné skříně, kontakty na jednotlivé firmy a jejich výhody oproti konkurenci. Předtím, než si objednáte vestavěné skříně je důležité znát informace, jak probíhá zakázka a požadavky od firmy, které potřebuje znát, pro zhotovení Vaší skříně.

Vestavěné skříně EU

Potřebujete přestěhovat nábytek a nemáte dostatečně prostorné auto, objednejte si autodopravu a její služby, vše Vám dopraví na stanovené místo. Autodoprava neposkytuje jen stěhovací služby, ale i mnohem více, články Vám popíši služby, které můžete využít a doporučí Vám vhodné firmy.

Autodoprava

Neznáte nejnovější trendy? Nevadí! Informace, které Vám poskytneme z Vás udělají módní ikonu. Vybereme Vám vhodné šperky nebo i svatební šaty. Najdeme Vám vhodné oblečení, které nabízí seconhand. Navštivte naši stránku a už nikdy nebudete OUT.

Vše o módě

Jak se zbavit nejlépe alergie? Co napřed začít u Vás doma? Roztoči jsou veliký problém pro alergiky. Co alergie na šperky? Se vším Vám pomůžou naši odborníci. Přečtěte si jak se vyhnout zdravotním problémům.

Vše o zdraví

Chcete změnit vzhled Vašeho domu? Naše inspirace Vám jistě pomůže s vhodným vzhledem. Nebo změny na zahradě? Všechno, co souvisí s domem najdete v našich článcích.

Vše pro domov

Máte doma obyčejný vysavač? Zapomeňte na něj a pojďte si přečíst články, kde Vám představíme výhody nových vysavačů. Například vysavače na bázi vody a nebo centrální vysavače, které jsou zabudovány do Vašeho domu. Vyměňte staré vysavače.

Centrální vysavače